Nedir Bu Yoece?

İnsanların uzun zamandır İnternet dünyasında vakit geçirmesi ile birlikte ismini yeni duydukları web siteleri türedi peki bu Yoece nedir? kimindir? nasıl kuruldu? aklınıza takılan bütün soruları cevaplamaya çalışalım.

Yoece nedir?

İki çılgın kadın arkadaş Yonca ve Ece tarafından kurulan yetişkinlere özel +18 web sitesidir, konu başlıklarını esprili bir dille aktaran ayrılmaz ikili öyle ki ekşi sözlük ve twitter gibi sosyal mecralarda adlarından sıkça bahsettirmiş yoece ne demek esprisine mazhar olmuşlardır.

Nasıl kuruldu sorusuna gelince kendilerini şöyle ifade ediyorlar; 🍀 Yonca 💦 Ece ✨ 🔪 siz değerli ziyaretçilerimize en iyi içerikli videoları sunmaktan keyif alıyoruz ve izlerken etkilendiğimiz okurken büyülendiğimiz her şeyi sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

Artık zamanla insanların aklında kalan web siteleri hakkında uzun uzun düşündüğünü görüyoruz ve herkesin aklında ki aynı sorular klişe olmuş şablonlar yerine sizlere daha farklı konu başlıkları sunan özel kişiler ile sınırsız ve kesintisiz video izleme fırsatı veriyor.

Nasıl girilir?

Aslında yoece giriş kelimeleri birbirlerinden farklı görünse bile giriş yöntemi yapmak yada girilir kısmına değinmek çok zor olmayacaktır giriş yapılan her sayfadan web sayfasına ulaşım sağlayabilirsiniz.